Spacer po Sky Walk, czyli jak w Świeradowie Zdrój dotknąć nieba

Spacer po Sky Walk, czyli jak w Świeradowie Zdrój dotknąć nieba

Pomimo końca wakacji dobrze jest poczuć się, jak w niebie!

A mowa o SKY WALK w Świeradów Zdrój.

Atrakcja wznosząca się nad miastem Świeradów-Zdrój zaprowadzi Cię na wysokość 62 metrów, skąd roztacza się widok na zabudowę uzdrowiska oraz piękno przyrody. Zachwycająca konstrukcja jest uzupełniona o edukacyjne, kulturowe oraz ekstremalne elementy, które napotkasz w trakcie spaceru po łagodnie wijącej się kładce o długości 850 metrów. Gdy dotrzesz na górę możesz odpocząć na siatce w kształcie kropli lub wejść na szklaną platformę i poczuć, jakby Twoje ciało unosiło się w powietrzu. Wycieczkę zakończysz jazdą 105-metrową zjeżdżalnią. W kilka sekund wrócisz z chmur na ziemię.
 

Głównymi atrakcjami tego napowietrznego spaceru, to poza widokami (oczywiście) są szklana kładka na szczycie – pozwala przez moment poczuć się jak kondor nad doliną kropla wody czyli siatka relaksacyjna rozwieszona na wysokości około 50 m – dzięki niej człowiek przezwycięża swoje lęki i staje się gwiazdą wakacyjnych zdjęć robionych przez obcych ludzi. Kokon pająka – można się nim przedostać na wyższy poziom ścieżki – dzięki niemu inaczej będziecie patrzeć na pająki zjeżdżalnia z wieży – za szybka żeby mózg mógł zrozumieć co się dzieje!!!

Atrakcja bardzo przyjemna, nawet dla tych co „walczą z wysokością i przestrzenią”, gdyż sam spacer odbywa się po dość szerokiej drewnianej ścieżce. A widok zapiera dech w piersiach! 

Zapraszamy na krótki spacer:

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0

Reader Comments

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial