O nas

Blog tworzymy MY: Aneta, Justyna i Marzena, choć przewinęło się przez niego jeszcze kilka osób.

Pierwotnie blog się nazywał  A Cup of Lifestyle. Blog był pełen kobiecych inspiracji, był mieszanką rożnych elementów życia. W marcu 2020 r. zmieniłyśmy nazwę na Zdrowo i stylowo. Wspólne pisanie bloga to prawdziwa przygoda. I nie mówimy tu o samym ułożeniu słów, aby do siebie pasowały i aby dobrze się czytało zdania, które stworzyły te słowa, mówimy tu o czymś więcej. O naszej wspólnej przygodzie, o współpracy, o wspólnych sesjach zdjęciowych, o wspólnym spędzaniu czasu, o pragnieniach, o samorealizacji, o chęci podzielenia się z całym światem naszymi przemyśleniami, o chęci dzielenia się tym, o czym warto wspomnieć, co warto polecić, a co wyrzucić do kosza, o błahostkach, które tworzą nasze życie. Wspólne prowadzenie bloga to również nasze fotografie,  które obok słowa  stanowią kluczowe źródło wyrazu. Obok słowa zamieszkują w każdym wpisie, uzupełniając go estetycznie. Zdjęcia na blogu są podobne do tych w albumie, z sentymentem do nich wracamy, czasem z gulą w gardle, czasem ze śmiechem, czasem z przymrożeniem oka, a czasem, aby sobie przypomnieć to, co uleciało nam z pamięci. Blog jest miejscem, gdzie ulotność zamienia się miejscem ze stałością, gdzie utrwalamy to, co w naszej duszy grało i obecnie gra.

W marcu 2024 r. zmieniamy się i przedstawiamy blog w nowej odsłonie. Będzie zdrowo, stylowo i kulturalnie.  A gdzie? W Lubuskiem.

Kilka słów o nas:

Aneta – matka, żona, pracuję jako rzecznik prasowy i mam swoja firmę Twórcza pracownia Balance, w ramach której maluję obrazy: www.pracowniabalance.pl Kocham malować, podróżować, pływać na sup, jogę i pilates.

Justyna –

Marzena

 

Życie kurczy się lub rozszerza w zależności od naszej odwagi” Anais Nin

W tym składzie poniżej zaczynałyśmy w 2017 r. Gosia pisała z nami do kwietnia 2019. Kilka wpisów na łamach bloga zrobiły Ewa i Tori (od września 2019 r. do marca 2020).

Zdjęcia na blogu objęte są prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania.

Większość zdjęć na blogu są naszego autorstwa. Zdjęcia wykonane przez fotografa promowanego na stronie są podpisane i umieszczone w menu w podkategorii fotografia.

Napisz do nas:

acupoflifestyl@onet.pl

Ten blog jest formą naszej samorealizacji i mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla Was.

Serdecznie zapraszamy!

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial