O nas

Pewna kobieta spoglądała w niebo, zafascynowana widokiem ptaków lecących w kluczu. Był to  cudowny widok, przede wszystkim pełen synchronizacji. Ptaki latają w kluczu, by tracić mniej energii. Zatem współpraca się opłaca, a w grupie nie tylko raźniej, ale i ciekawiej. I nagle wpadła na pomysł założenia bloga, ale nie chciała  prowadzić go samodzielnie, a wspólnie z innymi kobietami. „W grupie siła!” – pomyślała. Zaprosiła więc do współpracy koleżanki i tak powstał blog: A Cup of Lifestyle. Blog pełen kobiecych inspiracji. Blog, który jest mieszanką rożnych elementów życia. W marcu 2020 r. zmieniłyśmy nazwę na Zdrowo i stylowo.

Wspólne pisanie bloga to prawdziwa przygoda. I nie mówimy tu o samym ułożeniu słów, aby do siebie pasowały i aby dobrze się czytało zdania, które stworzyły te słowa, mówimy tu o czymś więcej. O naszej wspólnej przygodzie, o współpracy, o wspólnych sesjach zdjęciowych, o wspólnym spędzaniu czasu, o pragnieniach, o samorealizacji, o chęci podzielenia się z całym światem naszymi przemyśleniami, o chęci dzielenia się tym, o czym warto wspomnieć, co warto polecić, a co wyrzucić do kosza, o błahostkach, które tworzą nasze życie. Wspólne prowadzenie bloga to również nasze fotografie,  które obok słowa  stanowią kluczowe źródło wyrazu. Obok słowa zamieszkują w każdym wpisie, uzupełniając go estetycznie. Zdjęcia na blogu są podobne do tych w albumie, z sentymentem do nich wracamy, czasem z gulą w gardle, czasem ze śmiechem, czasem z przymrożeniem oka, a czasem, aby sobie przypomnieć to, co uleciało nam z pamięci. Blog jest miejscem, gdzie ulotność zamienia się miejscem ze stałością, gdzie utrwalamy to, co w naszej duszy grało i obecnie gra.

Blog pisany jest przez wyjątkową redakcję w składzie: Aneta, Justyna, Marzena.

INSTAGRAM:

@aneta_jan_      

@smazia     

@marzena_zych

 

Życie kurczy się lub rozszerza w zależności od naszej odwagi” Anais Nin

W tym składzie poniżej zaczynałyśmy w 2017 r. Gosia pisała z nami do kwietnia 2019. Kilka wpisów na łamach bloga zrobiły Ewa i Tori (od września 2019 r. do marca 2020).

Zdjęcia na blogu objęte są prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania.

Większość zdjęć na blogu są naszego autorstwa. Zdjęcia do stylizacji – Aneta. Zdjęcia wykonane przez fotografa promowanego na stronie są podpisane i umieszczone w menu w podkategorii fotografia.

Napisz do nas:

zdrowoistylowo@op.pl

acupoflifestyl@onet.pl

Ogromnie się cieszymy, że zajrzeliście na naszą stronę i mamy nadzieję, że będziecie z chęcią tutaj gościli, stale odnajdując w zakamarkach bloga coś interesującego dla siebie. Ten blog jest formą naszej samorealizacji i mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla Was.

Zapraszam również na moja stronę z obrazami abstrakcyjnymi: Twórcza pracownia Balance: https://www.pracowniabalance.pl/

Serdecznie zapraszamy!

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial