Słodki smak marzeń

Słodki smak marzeń

Zdecydowanie lekko, zdecydowanie wiele w tym romansu ale i tajemnica. Zdecydowanie fajna historia. A sama okładka zahipnotyzowała mnie, może dlatego, że tak długo czekałam na wiosnę, a ona jak na złość, nie chciała wynurzyć się.  Sama okładka, jak i treść zwiastuje odrodzenie, coś pięknego, oczekiwanego i tak właśnie jest. Coś, na co w skrycie liczy bohaterka staje jej na drodze w dość nieoczekiwanym momencie i w trudnych okolicznościach. Przypadek rządzi losem.

Słodki smak marzeń

Aneta Krasińska

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2021-04-14
Kategoria: romans

Laura Kosińska wyjeżdża z rodzinnej wioski na studia do Warszawy i rozpoczyna pracę w agencji reklamowej prowadzonej przez wymagającą,  apodyktyczną pracoholiczkę.  Laura trafia na współpracowników, z którymi świetnie się dogaduje. Grupa trzydziestolatków pracuje pod presją czasu, podejmując wciąż nowe, coraz bardziej wymagające wyzwania, a jak wiadomo im bardziej zgrany zespół tym lepsze wyniki. Jednak praca pracą, a odreagować trzeba. Laura wspólnie z przyjaciółmi cieszy się urokami nocnego życia stolicy, uciekając tym samym od nadmiaru obowiązków i samotności, która coraz bardziej jej doskwiera. Dziewczyna zaczyna dostrzegać, jak szybko ucieka jej czas. Postanawia skorzystać z uroków urlopu i odpocząć na wakacjach za granicą.  Niestety jej plany zostają zniszczone i Laura musi stawić czoła kolejnemu wyzwaniu zawodowemu, w pięknej górskiej scenerii. Pech, a może i dobre zrządzenie losu sprawia, że ląduje w szpitalu…. ale co się stało dalej, sami musicie odkryć.

Książka „Słodki smak marzeń” ukazuje ciekawą, życiową historię. Styl autorki jest bardzo przyjemny, prosty i  ułatwia szybkie przebrnięcie prze strony książki. Niby typowy romans, gdyż od początku wiadomo, że ta kobieta zwiąże się z tym mężczyzną. Jednak obydwoje muszą pokonać pewne lęki, które siedzą w nich od lat.  Obydwoje przeżywają rozterki, a główna bohaterka doświadcza huśtawki nastrojów i nieznanych jej dotąd  emocje. Gdy wszystko idzie „ku dobremu” niespodziewanie pojawia się tragedia…. A jej kontynuacja zawarta zostanie w kolejnym tomie, na który już czekam. …. Aneta

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0

Reader Comments

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial