#seebloggers2019

#seebloggers2019

W poprzednim wpisie przedstawiłam Wam fotorelację z łódzkiego spaceru 4 kultur. Dzisiaj trochę o warsztatach i ogólnych wrażeniach. Oprócz uczestnictwa w wystąpieniach prelegentów na scenie głównej, wiele inspiracji zaczerpnęłam z warsztatów. Były to świetnie spędzone 3 dni, podczas których poznałam szereg ciekawych osobowości. Na sali wystawienniczej udało się porozmawiać z przedstawicielami różnych firm, o których z czasem wspomnę na blogu, bo ich produkty używam bądź – co niektóre – zacznę używać. Oczywiście nie sposób było uczestniczyć we wszystkich warsztatach w poszczególnych strefach, ale wiele z nich udało mi się odwiedzić.

MIEJSCE

EC1 Łódź – Miasto Kultury – zrewitalizowany i rozbudowany kompleks pierwszej łódzkiej elektrowni (rok budowy: 1907). Stanowi on element projektu Nowe Centrum Łodzi. W ramach instytucji działają:

 • Centrum Nauki i Techniki EC1 (otwarte 7 stycznia 2018 roku) – największy obiekt tego typu w Polsce. Stałe ekspozycje składają się z interaktywnych urządzeń umożliwiających samodzielne przeprowadzanie doświadczeń i obserwacji. Zwiedzanie odbywa się według ścieżek tematycznych: energetycznej („Przetwarzanie energii”), historii i cywilizacji oraz „Mikroświat – Makroświat”. Motywem przewodnim jest proces powstawania energii, przypominający historyczne przeznaczenie obiektu. W Centrum znajduje się także sferyczne kino 3D.
 • Planetarium EC1 (otwarte 8 stycznia 2016 roku) – najnowocześniejsze w Polsce i jedno z najnowocześniejszych w Europie. W ciągu pierwszego roku działalności odwiedziło je ponad 150 tys. osób.
 • Narodowe Centrum Kultury Filmowej – ośrodek kulturalno-edukacyjny dla osób zainteresowanych światem filmu i kinematografii. Centrum wyposażone zostanie w trzy sale kinowe, interaktywną wystawę poświęconą historii i przyszłości technologii filmowych i ścieżkę dydaktyczną dotyczącą historii kina polskiego. Planowane zakończenie budowy: koniec 2019 roku.
 • Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej – ideą Centrum ma być przybliżenie odwiedzającym sztuki komiksowej i zagadnień narracji interaktywnej. 
 • Łódź Film Commission (utworzona w 2009 roku) – jednostka udzielająca filmowcom kompleksowej pomocy: od poszukiwania planów filmowych po wsparcie w uzyskaniu pozwoleń niezbędnych do realizacji projektu filmowego. [źr. wikipedia].

Pamiętajcie, że jeśli za rok zdecydujecie się pojechać na seebloggers to musicie wziąć pod uwagę fakt, że kolejki do rejestracji są ogromne. Ja zarejestrowałam się w piątek, tuż przed fotospacerem i tym sposobem w sobotę mogłam spokojnie przyjechać na warsztaty na godzinę 10.00.

WARSZTATY

Tak zapowiadały się moje warsztaty:

Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia
Fotospacer – Łódzki spacer czterech kultur 2019-06-07 15:00:00 2019-06-07 18:00:00
Prawo autorskie dla influencerów. Prosto i na temat – Wojciech Wawrzak 2019-06-08 10:15:00 2019-06-08 11:00:00
Co dalej z influencer marketingiem – badania i trendy – Patrycja Górecka-Butora 2019-06-08 11:00:00 2019-06-08 11:45:00
Kto nie jest sobą ten nie pije szampana 😉 Czyli spełniaj marzenia poprzez znalezienie własnego głosu – Barbara Pasek (Barbra Belt) 2019-06-08 15:00:00 2019-06-08 16:30:00
Jak zwiększyć zaangażowanie fanów w mediach społecznościowych przy zachowaniu tego samego budżetu – Barbara Piasek (IncredBots) 2019-06-09 10:00:00 2019-06-09 10:45:00
Nowe wymiary rzeczywistości. Jak podążać za trendami zachowując autentyczność i efektywne dotarcie do komercyjnej grupy celowej – Izabela Sarnecka (Bauer) 2019-06-09 13:00:00 2019-06-09 13:45:00

Prawa autorskie – świetnie przygotowana prezentacja, szkoda, że tak krótko. Warsztat Barbary Pasek – bardzo inspirujący, uczestnictwo w tym warsztacie było jednym z najlepiej spędzonych chwil podczas seebloggers.

Dodatkowo w niedzielę udało mi się uczestniczyć w ciekawym warsztacie prowadzonym przez Magdalenę Malaczyńską z INDIGO, o tym, jak silny jest rynek kosmetyczny w Polsce. W warsztacie w dużej mierze przewijał się wątek krótkich filmików reklamujących dany produkt. Pomyślcie o tym. 🙂 Ponadto, z ostatniego niedzielnego warsztatu zrezygnowałam na rzecz warsztatu: Dowiedz się wszystkiego o ziołowej pielęgnacji z marką – Kosmetyki DLA. Bardzo ucieszył mnie fakt, że kilka osób nie przyszło i udało mi się dostać na ten warsztat.  Trochę wiedzy na temat ziół oraz samodzielnie przygotowywany krem do twarzy i płyn do demakijażu – tak w dużym skrócie można podsumować warsztat.  Z przedstawicielkami Kosmetyków DLA rozmawiałam dzień wcześniej i dostałam od nich kosmetyki do wypróbowania, które od pierwszego zastosowania zachwyciły mnie. Dlatego jestem pewna, że już niedługo zaopatrzę się w kilka z nich. Kosmetyki DLA – (klik) powstały z miłości do ziół. Założycielki firmy tak piszą o sobie:

Jako chemiczki zakochałyśmy się w ziołach. Mogłoby się wydawać, że to dwa różne światy a jednak bardzo bliskie. Fitochemia roślin, to nic innego jak chemia natury. Zgłębianie wiedzy o składnikach aktywnych całkowicie nas pochłonęło. Poznając skład chemiczny roślin możemy komponować najbardziej skuteczne kosmetyki i pomagać rozwiązywać najtrudniejsze problemy skórne. Od lat interesowałyśmy się kosmetykami, a po skończonych studiach kierunkowych, przez 10 lat pracowałyśmy w branży kosmetycznej, aż w końcu spełniłyśmy swoje największe marzenie i stworzyłyśmy własną wymarzoną markę kosmetyków. Tworzymy autorskie produkty jako jedyne oparte na świeżych naparach ziołowych, co jest źródłem ich wyjątkowej skuteczności.

Ja już wiem, gdzie będę kupowała kolejne kosmetyki.

SOBOTNI WIECZÓR

To GALA #Hashtagi Roku, to świetna impreza i między innymi koncert Natalii Kukulskiej. Więcej  informacji na ten temat znajdziecie na: @see_bloggers oraz seebloggers.pl.

 

Z głową pełną pomysłów powróciłam do Zielonej Góry. Ale już wiem, że za rok chcę pojechać ponownie.

Aneta

 

 

 

 –

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0

Reader Comments

 1. Dość interesujące. Zastanawiam się na ile takie spotkania tworzą jakąś wspólnotę blogerów w danym temacie. I czy przekładają się realnie na funkcjonowanie waszych blogów.

  1. Spotkanie pozwala poznać się nawzajem. Na pewno potem śledzimy postępy naszych znajomych – współtwórców. Ponadto można nawiązać współpracę z markami. No i uczestnicząc w warsztatach na wiele rzeczy można otworzyć oczy, np. w kwestiach marketingowych, w zakresie współpracy z markami, czy w zastanawianiu się nad kierunkiem działania. Wiemy też nad czym warto się bardziej skoncentrować.

 2. Wiele ciekawych miejsc udało Ci się odwiedzić w Łodzi. Na każdy dzień też miałaś bardzo fajna stylizacje, najbardziej jednak podoba mi się ta sukienka w czarne wzory 🙂

 3. Kurczę, też bym chciała kiedyś tak pojechać… jak już w końcu założę bloga. 🙂
  A im więcej czytam różnych, tym bardziej się ku temu skłaniam 🙂

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial