Co można robić w święta, gdy znudzimy się biesiadowaniem przy stole?

Co można robić w święta, gdy znudzimy się biesiadowaniem przy stole?

Oczywiście można pójść do Cinema City w Focus Mall Zielona Góra na seans filmowy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Obecnie na wielkim ekranie można oglądać kilka nowych, dobrych pozycji, które myślę, że warto byłoby zobaczyć.

Ja z pewnością wybiorę się na thriller pt. „Coś w wodzie”. To film napisany, wyreżyserowany i zagrany przez kobiety. Autorki zapraszają widza na rejs po Karaibach, ale to nie będzie beztroska wycieczka, głównie za sprawą wygłodniałych rekinów. To film o grupie przyjaciółek wystawionych na pastwę losu. Każda z nich ma takie same szanse, by zginąć lub uratować się.

Wiadomym jest, że w dzisiejszych czasach nie trzeba wychodzić z domu, aby obejrzeć film, ale na pewno nie można tego porównać z oglądaniem na wielkim ekranie i całą otoczką jakie proponuje nam kino. Tam po prostu ma miejsce „magia kina” czego nigdy nie doświadczymy w domu.

Dlatego wyjdźmy gdzieś…, pójdźmy na spacer, do kina, gdziekolwiek, po to, aby zwyczajnie poruszać się trochę po zbyt długim biesiadowaniu przy stole.W kinie również można spotkać dawno niewidzianych znajomych, a po seansie napić się z nimi kawy, porozmawiać, powspominać. Czyż to nie jest miło spędzony czas? Myślę, że o wiele przyjemniejszy, aniżeli spędzony za stołem lub w sieci.

Moi Drodzy, z okazji świat życzę Wam wszystkiego dobrego. Wesołego zajączka

Marzena

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial