Perfumowane kremy do ciała

Perfumowane kremy do ciała

Wpadłam jak śliwka w kompot. Długo zwlekałam z ich zakupem, aż w końcu zamówiłam jeden krem, a potem kolejny i kolejny. I zauroczyły mnie niczym Orfeusz swoją grą na lirze. Piękne zmysłowe zapachy pozostające długo na skórze. Każdy inny, każdy wyjątkowo skomponowany, ale przede wszystkim każdy zapewniający skórze  miękkość i odpowiednie nawilżenie. Uwielbiam je. Świetnie się wchłaniają, są bardzo trwałe, pachną pięknie…. myślę, że każdy dobierze swój ulubiony zapach. 

Zapach może uwodzić, może przypominać nam cudowne chwile, może przenosić chwilami do miejsc, w których chcielibyśmy zatrzymać czas.

Piosenki i zapachy przenoszą człowieka w czasie bardziej niż cokolwiek innego.

To zadziwiające, ile można sobie przypomnieć, dzięki kilku dźwiękom albo odrobinie zapachu…

E. Giffin

Każdy z nas ma inne pH skóry, a to w jaki sposób zapach  kremu będzie na twojej skórze pachniał zależy od wielu czynników, np. od twojej diety, czy od twojej  temperatury ciała, czy też od hormonów. Jeśli masz np. tłustą skórę, perfumy będą na niej bardziej intensywne, ponieważ twoja skóra reaguje z nimi mocniej niż sucha czy normalna. Firma Oriflame posiada w swoim asortymencie wiele cudownych perfumowanych kremów do ciała, a co ciekawe możecie do nich dobrać perfumy o tym samym zapachu, które odnajdziecie w okrągłych opakowaniach – 250 ml. Mnie one zachwyciły.

Aneta

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0

Reader Comments

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial