„Winna” i „Obserwatorka” Alicji Sinickiej

„Winna” i „Obserwatorka” Alicji Sinickiej

Dwie sensacyjne książki z bardzo zaskakującym zakończeniem. Dwie o kobietach, które zmagają się z demonami przeszłości, z własną psychiką. Alicja Sinicka zadbała o każdy szczegół.

Winna: Kuszący przystojniak i młoda kobieta z syndromem wiecznej winy to duet, którym częstuje nas autorka. Jest to sensacyjny romans, który odkrywa przed nami zaskakujące karty.  25 letnia Wendy sporo już ma za sobą, poważny związek, śmierć brata. Z jednej strony kontroluje ją jej własny ojciec i wpędza w poczucie niekończącej się winy. Z drugiej zaś mężczyzna, którego pokochała jak nikogo wcześniej, zadaje jej cios prosto w serce. Gdy poznaje przystojnego żołnierza  postanawia dać mu szansę Czy będzie on szansą Wendy, aby w końcu była szczęśliwa?

Obserwatorka:  To powieść, którą czyta się z przyjemnością, ale i z rosnącym niepokojem. Iza – główna bohaterka i Arek, lekarz – kiedyś byli przyjaciółmi. Wychowali się na tym samym oławskim osiedlu. Ona w ubóstwie i rodzinie patologicznej, z agresywnym ojcem i matką alkoholiczką, ON w pięknym domu z dużymi oknami. Zawsze ją fascynował, ale miała wrażenie, że są z innych światów, które do siebie nie pasują. A jednak postanowiła połączyć te dwa niepasujące światy. W wyniku pobicia Iza trafia na izbę przyjęć, gdzie spotyka Arkadiusza Milskiego. Ich relacja odżywa i budzi namiętne uczucia. Arek czuje, że to właśnie z Izą może ułożyć sobie życie po tragicznej śmierci swojej partnerki. Jednak ktoś próbuje pokrzyżować im plany.  Iza dostaje na Facebooku dziwne wiadomości. Pod drzwiami znajduje róże, które wcześniej znajdowała również zmarła była partnerka Arka – Justyna. Czuje, że jest obserwowana i zaczyna mieć pewność, że śmierć byłej dziewczyny Arka wcale nie była nieszczęśliwym wypadkiem. Czy jej też grozi niebezpieczeństwo?

Obie książki czytałam z zapartym tchem, obie bardzo szybko i obie bardzo mnie zaskoczyły. Kunszt czytelniczy. Polecam….Aneta

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial