Gołąb i wąż

Gołąb i wąż

Świat magii, czarownic i wojny wiedź z Kościołem. Młodzieżowy romans fantastyczny, pełen zawrotnych akcji. Oto debiutancka książka Shelby Mahurin, którą całkiem przyjemnie mi się czytało. 

Louise, główna bohaterka uciekła przed dwoma laty z sabatu, wyrzekając się magii i swoich mocy. Chciała schronić się w Cesarine i żyć z tego, co będzie wstanie ukraść dzięki własnej przebiegłości i sprytowi. Jednak w tym mieście wiedźmy takie jak Lou były ścigane i palone na stosach, więc plan był prosty: nie mogła się ujawnić. Lou spotyka na swej drodze łowcę czarownic, z którym musi się związać świętym węzłem małżeństwa – Reidem Diggory, który jest na usługach Kościoła i kieruje się w życiu jedną zasadą: wiedźmy muszą zginąć! Oczywiście Reid nie wie kim jest Lou i to czyni ich relacje całkiem interesującą. Co zatem nastąpi z chwilą, gdy prawda wyjdzie na jaw? 

Można powiedzieć, że los postanowił okrutnie zadrwić z bohaterów książki Gołąb i wąż. Zmuszeni do ślubu, będą musieli stawić czoła sytuacji nie do pozazdroszczenia. Ich związek będzie burzliwy i pełen przygód, a wszystko w scenerii walki Kościoła z czarownicami.

Trzeba dodać, że kolejna część książki pojawi się już niedługo. Zachęcam do lektury… Aneta

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial