Podobno dziewczyny lubią brąz

Podobno dziewczyny lubią brąz

Ryszard Rynkowski śpiewał: Dziewczyny lubię brąz….”. A i owszem lubimy brąz, choć w moim przypadku jest to brąz na ubraniach. Powiem Wam szczerze, że odkąd Kinga Borkowska (stylistka) zrobiła mi analizę kolorystyczną i analizę sylwetki, to nie mam problemu z wyborem ubrań. Wchodzę do sklepu i moje oko w szybkim tempie potrafi wychwycić kolory i fasony na wieszakach, które przeznaczone są dla mnie. W tym roku na dzień kobiet postanowiłam zorganizować wspólnie z moim zespołem blogowym spotkanie z Kingą, podczas którego Kinga wykona wszystkim uczestniczkom analizę kolorystyczną oraz określi typy  sylwetek. W trakcie spotkania omówimy słabe i mocne strony  sylwetek, dowiemy się jakie fasony i kolory są dla nas idealne. Każda z uczestniczek otrzyma również Stylowy Poradnik z opisem fasonów stworzonych dla jej sylwetki. Oczywiście nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy taki wieczór nie urozmaiciły dodatkami, ale to już niespodzianka. Relacja pojawi się na blogu. Jeśli zatem nie macie pomysłu na dzień kobiet proponuję zorganizować siebie taki babski wieczór lub, jak zrobiłyśmy to z Gosią 2 lata temu pójść na warsztaty kulinarne w stylu glamour – przypominam wpis.  

Macie już plany na dzień kobiet?

Wracając do wpisu muszę przyznać, że uwielbiam paski, wolę je od kratki i kropek, dlatego też z chęcią zakupiłam w Reserved tą narzutkę. W kompozycji z czarnym golfem i czarnymi spodniami ze skóry prezentuje się świetnie.  W 2019 r. w modzie królować będą paski, zwłaszcza te grube i w kontrastowych kolorach. Lubię skórę, cieszy mnie zatem również fakt, że w tym roku  wracają ubrania ze skóry inspirowane latami 80 i 90, np. ołówkowe spódnice ze skóry na guziki albo z wysokim rozporkiem.  Są bardzo kobiece.  

Aneta

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0

Reader Comments

  1. Ta bluzka jest przepiękna, przez moment myślałam, że uszyta bo widziałam podobny wykrój!! I w dodatku piszesz, że jest na czasie, może taką uszyję??

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial