Biel podkreśla indywidualizm człowieka

Biel podkreśla indywidualizm człowieka

Czy fakt, że ktoś lubi nosić białe ubrania można w jakiś sposób interpretować  oraz na tej podstawie można wyciągnąć jakieś wnioski?

Okazuje się, że na biało najchętniej ubierają się osoby, które cenią wolność, samodzielność, niezależność i nie znoszą być ograniczane przez innych. Biel podkreśla ich indywidualizm, swobodę myślenia i wyrażania własnych opinii. Za pomocą białego koloru ludzie często wyrażają także swój egocentryzm, potrzebę akceptacji i bycia docenionym przez innych. Biały ubiór dla niektórych wyraża także chęć utrzymania pewnego dystansu, ukrycia się przed innymi i ucieczki przed światem. Dlatego jeśli decydujemy się na białą stylizację, warto zadbać o wyraziste dodatki, które podkreślą nasz charakter. Charakterystyczną cechą bieli jest to, że można ją łączyć w przeróżne zestawienia z innymi kolorami i świetnie w niej wyglądać. W związku z tym, że ubrania w białym kolorze nieco poszerzają optycznie sylwetkę, trzeba odpowiednio wybrać fason i zestaw kolorów.

Biel jest wymagającym kolorem do noszenia, jednak jeżeli zdecydujemy się na biały jeans będzie nam o wiele prościej.  Dlaczego? Ponieważ denim to materiał, który bardzo łatwo zestawić z innymi elementami garderoby i bez trudu można dopasować odpowiednie fasony do swojej sylwetki. Dzięki temu te dwa modowe trendy „biel i jeans”, doskonale ze sobą współgrają.

Dziś proponuję jedną nieco bardziej elegancką odsłonę jeansu, czemu doskonale sprzyja biały kolor –  są to spodnie, a drugą bardziej na luzie – jest to spódnica. Ołówkowa spódnica w połączeniu z rozpinaną bluzą i mokasynami może być fajną propozycją na wieczorne wyjście z przyjaciółką.

Natomiast białe jeansy w połączeniu z marynarką i wysokimi butami może być bardziej elegancką propozycją na popołudnie czy też wieczór.

rozpinana bluza – Ranita Sobańska dla 4F

czarny tishert – 4F

jeansowa spódnica – Rocks

białe mokasyny – Kazar

jeansowe spodnie Rocks

marynarka w paski – Gold Please

wysokie buty – Badura

kapelusz – Sinsay

Marzena

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0

Reader Comments

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial