Romantyczna natura

Romantyczna natura

Kobieta z założenia jest istotą kruchą, ale są to tylko założenia. Najpiękniejsze w kobiecie jest to, że może ona w jednej chwili być delikatna i krucha, a w innej silna i stąpać twardo po ziemi. I tu nasuwa się jeden z najsłynniejszych cytatów na świecie: kobieta zmienną jest. A zmienność ta powoduje, że o „pierwiastku” nudy nie ma tu mowy. Kobiecy świat już od dawien dawna zachęca do refleksji, prowokuje do różnych dyskusji, zawiera w sobie delikatność, a zarazem tajemnicę i uwodzicielską moc. Każda kobieta jest piękna i każda ma w sobie cząstkę, która w różny sposób działa na męskie bodźce. Jej cielesność, zmysłowość, romantyzm, słodkość…. i wiele innych cech wpływa na siłę przyciągania. Figura kobiety jest symbolem marzeń i pragnień, których dowód stanowią od dawien dawna spisane na papierze wiersze, czy opowieści. Niejednokrotnie kobieta staje się nieuchwytnym obrazem, który nie da się do końca poznać. Dlaczego? Dlatego, że ma różne oblicza. Ja dzisiaj pokażę wam romantyczną stronę kobiecej natury, którą podkreśla jedna prosta rzecz: biała sukienka.  Gdy zobaczyłam ją w sklepie od razu wiedziałam, że będzie ona jednym z moich ulubionych ubrań.

Kobieta niewątpliwie ma w sobie duszę romantyczną. A, gdy w jej sercu zagra romantyzm od razu widać to na zewnątrz.

Kobieta bez kokieterii, to jak kwiat bez woni. Gabriela Zapolska

 

Trudno sprecyzować i opisać kobiecą naturę, ona tak często wymyka się prawom logiki. Z jednej strony kobieta jest niezwykle wrażliwa, wręcz niewinna istota, a z drugiej strony potrafi przejść przez mur dziwiąc się, że śmiał stanąć na jej drodze. Jedno jest pewne: kobieta ma to do siebie, że przetrwa wszystko, czy to z nutką romantyzmu, czy to z siłą rażenia pioruna.

Biała sukienka: House

Buty: Casu

Torebka: Wittchen

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0

Reader Comments

  1. Oj tak, kobiety mają sto myśli na minutę, chodź należę do tej grupy bardziej rozsądnej ponieważ nim coś zrobię muszę to przemyśleć. Cudownie wyglądasz w tej sukience 🙂

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial