e-book Twoja droga do zdrowia

(1 opinia klienta)

35,00 

e-book Twoja droga do zdrowia. Kuchnia roślinna. Zawiera:

👉 76 przepisów w kategorii: śniadania, obiady, przekąski, słodycze, koktajle
👉 Czas posiłków jest równie ważny, co ich jakość – piszemy o tym, kiedy jeść, jak rozłożyć posiłki
👉 Jakie produkty warto zawsze mieć w domu. Produkty zawarte w przepisach są ogólnie i łatwo dostępne!
👉 Mnóstwo porad i ciekawostek – w odrębnych artykułach i przy przepisach
👉 100 stron

SKU: 15305 Kategoria:

Opis

Agnieszka, Justyna, Aneta:

Oddajemy przed Twoje oczy nasze autorskie przepisy na dania roślinne. Intuicyjne wybory okazały się być (całkiem lub naturalnie) smaczne.
Inspiracji szukałyśmy na sobotnim targu, w wegańskiej restauracji (może lepiej knajpie??), w domu, w podróży, w porach roku, w przyrodzie. Podobno można jeść oczami. Proponujemy jednak wykorzystać ręce i smakować wszystkie pyszności z tymi, których kochasz, lubisz, szanujesz. Niech dobre wibracje wybrzmiewają w Twoim życiu. Zanim przeczytasz przepisy oraz porady chcemy, abyś wiedział(a), że naszym celem nie jest to, aby inni byli perfekcyjni. Ta droga jest jednym z kierunków do obrania, jedną z możliwości, która stała się dla nas całkiem ciekawa i dlatego życzymy sobie, aby była taka i dla Ciebie. Same nie jesteśmy idealne i jak każdy człowiek popełniamy błędy. Najważniejsze jest to, aby w każdym działaniu odnaleźć siebie oraz żyć w zgodzie z samym sobą. Istotnym jest to, aby Twoja droga doprowadziła Cię do Ciebie samego(ej).

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0

1 opinia dla e-book Twoja droga do zdrowia

  1. Sonia

    E-book bardzo mi pomaga przy tworzeniu przepisów w diecie eliminacyjnej 👌🏼🙏 wszystkie przepisy są sprawdzone a co najważniejsze naprawdę mega smaczne. Z serca polecam ❤️

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial