EPICA Serum hialuronowe pod oczy

EPICA Serum hialuronowe pod oczy

Skóra pod oczami to ta okolica twojej twarzy, która narażona jest na szczególnie częste spojrzenia otaczających cię osób. A to właśnie w tym miejscu najszybciej uwidaczniają się wszystkie niedoskonałości. Nie dość, że łatwo kontrastują one z oczami, to jeszcze wyglądają zwykle bardzo nieestetycznie.

Co więcej, to na skórze pod oczami zmarszczki pojawiają się najwcześniej. Powodem tego jest niezwykle cienka warstwa tkanek w tym miejscu, co powoduje, że szybciej ulegają one procesom starzenia. Dlatego jeszcze przed 30. rokiem życia kobiety powinny rozważyć stosowanie serum pod oczy. Zazwyczaj taki preparat należy nakładać raz na 24 godziny, najlepiej tuż przed snem.

Co to jest serum pod oczy?

Serum pod oczy to kosmetyk o płynnej konsystencji, charakteryzujący się wysokim stężeniem substancji aktywnych, które wnikają w głąb skóry. Zależnie od zastosowanych składników serum nawilża, regeneruje oraz korzystnie wpływa na kondycję skóry.

Przed podjęciem decyzji wyboru serum, powinnyśmy wziąć pod uwagę kilka czynników. W pierwszej kolejności należy przyjrzeć się swojej skórze i określić rodzaj jej niedoskonałości. Może bowiem dojść do sytuacji, kiedy konieczne będzie zastosowanie serum o specjalnych właściwościach lub z konkretnymi składnikami aktywnymi. Warto wybierać również kosmetyki o działaniu uniwersalnym i wszechstronnym. Pozwala to nie tylko na opóźnienie procesów starzenia, ale także ogólną ochronę i pielęgnację skóry w tej okolicy twarzy.

Dziś chciałabym Wam zaproponować Serum hialuronowe pod oczy EPICA firmy FITOCOMFORT –  który charakteryzuje się synergicznym połączeniem ekstraktu z kory sosny szkockiej oraz liści czarnej porzeczki. W ekstraktach tych zawarte są flawonoidy, kwasy organiczne i taniny skondensowane, odpowiedzialne za ich bardzo silne działanie antyoksydacyjne i przeciwzmarszczkowe. W badaniach klinicznych EPICA przyczyniła się do zredukowania głębokości zmarszczek aż do 55% po 30 dniach stosowania. Dodatkowo działa silnie nawilżająco i hamuje działanie elastazy (enzymu rozkładającego   elastynę).

Połączenie z trzema wielkościami cząsteczek kwasu hialuronowego zapewnia wielokierunkowe działanie nawilżające, a także zwiększone przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Kwas hialuronowy zwiększa elastyczność skóry, pomaga też zachować jej świetlisty i zdrowy wygląd.

Kwas hialuronowy naturalnie występuje w ludzkiej skórze pod postacią hialuronianu sodu. Głównym zadaniem kwasu hialuronowego jest utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry.

Jak stosować serum?

Należy nakładać go rano i wieczorem na oczyszczoną skórę. Można także wymieszać kroplę serum w zagłębieniu dłoni z kremem lub olejkiem, bezpośrednio przed nałożeniem na okolice oczu, co pomoże również  uniknięciu efektu ściągnięcia skóry.

Dla lepszych rezultatów chłodzących i szybszego zredukowania opuchlizny pod oczami szczególnie rano po przebudzeniu, należy przechowywać serum w lodówce. Trzeba pamiętać, aby unikać bezpośredniego kontaktu z oczami.

Serum to jest niezwykle skuteczne i dlatego z całą odpowiedzialnością  polecam go wszystkim paniom i panom  🙂

Cena za 15 ml to 49 zł.

Marzena

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0

Reader Comments

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial