Kobieta zmienną jest. Stylizacja w 3 odsłonach.

Kobieta zmienną jest. Stylizacja w 3 odsłonach.

Oczywiście żadne zdanie zaskakujące nie padło z moich ust tytułując ten post w taki sposób. Wystarczy zajrzeć do mojej szafy abym mogła utwierdzić się w tym zdaniu i przypisać je sobie. Z mojej szafy bije różnorodność, że aż miło. Nie jestem monotematyczna. Owszem, myślą przewodnią jest prostota, ale reszta to mój nastrój.  Kobieta zmienną jest i to nie tylko pod względem ubioru, czy kosmetyków, ale przede wszystkim nastroju. 

La donna è mobile – mawiają Włosi (teraz jestem taka mądra bo córce wykupiłam korepetycje z włoskiego :)). Ale tak jest, bo kobieca natura wymyka się prawom logiki i jest zmienna jak przyroda, a że przyroda w swojej zmienności jest logiczna to i kobieta jest logicznie zmienna.  😆  No i w taki oto sposób dowiodłam, że zmienność kobieca jest logiczna. 

3 różne stylizacje i w każdej jakby trzy różne osobowości. Frywolna, rozczochrana, romantyczna, elegancka, zdyscyplinowana, poważna,  poukładana…. jestem zmienna i dobrze mi z tym.

Gdyby kobiety ubierały się tylko dla jednego mężczyzny, nie trwałoby to tak długo.

– Marcel Achard

………ale to powiedział mężczyzna. Moim zdaniem kobiety ubierają się przede wszystkim dla siebie, według własnych potrzeb, według nastroju czy na daną okoliczność, ale zawsze tak, aby dobrze i komfortowo się czuć. 

Aneta

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0

Reader Comments

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial