Miłość, pasja, pożądanie

Miłość, pasja, pożądanie

Kocham, Kocham, Kocham, Kocham, Kocham……. pamiętacie telegram do Ani  z „Nie ma mocnych„? Pozytywnych  „wariatów” wśród nas jest wiele, bo miłość ma wiele wspólnego z szaleństwem. A pamiętacie co powiedziała Śmierć, czyli Joe Black? …. “Życie bez miłości nie ma sensu. Kto nie kochał, ten nigdy nie żył”. Życie ma sens, gdy jest w nim miłość.  Nawet w Terminatorze pojawiają się słowa: “Zapamiętałem każdy szczegół, każdy rys twojej twarzy… To dla ciebie przebyłem otchłań czasu… Kocham cię… Zawsze cię kochałem…”. A w jednym z najpiękniejszych filmów o miłości padają słowa: „Kocham Cię za to, że jesteś jedyną osobą, z którą chce mi się rozmawiać przed snem”. To cudowne słowa, takie prawdziwe. Wiecie co to za film? Kiedy Harry poznał Sally. 😆 W 6 dni 7 nocy usłyszymy: “Zdecydowałem, że moje życie jest zbyt proste. Chcę je skomplikować… będąc z Tobą.”. Bo taka właśnie jest miłość.  Skomplikowana, a zarazem prosta. Pełna wyzwań, spontaniczności, a zarazem spokoju i bezpieczeństwa. Szczęściarzem jest ten, który spotkał bratnią duszę, dzieli z nią pasję, życie i doświadcza czułości oraz pożądania, kocha z wzajemnością, jest zrozumiany, doceniony i spokojny, bo wie, że ma wsparcie.

Życie staje się cudem, gdy doświadczymy prawdziwej miłości. Czasem doświadczamy ją przez całe życie, a czasem choćby przez chwilę. Serce kobiety to ocean pełen tajemnic. A teraz wiecie, że istniał kiedyś Jack Dawson, który mnie ocalił. W każdym możliwym znaczeniu tego słowa. Nie mam nawet jego zdjęcia. Teraz istnieje tylko w mojej pamięci.Titanic.

“Spotkanie kogoś, kogo pokocha się z wzajemnością, jest wspaniałym uczuciem. Ale spotkanie bratniej duszy jest uczuciem chyba jeszcze wspanialszym. Bratnia dusza to ktoś, kto rozumie cię lepiej niż ktokolwiek inny, kocha cię bardziej niż ktokolwiek inny, będzie przy tobie zawsze, bez względu na wszystko. Podobno nic nie trwa wiecznie, ale (…) czasami miłość trwa nawet wtedy, kiedy ukochana osoba odejdzie”. PS Kocham Cię

Prawda jest taka, że miłość, pasja, pożądanie – to trzy rzeczy, które żądza światem, które żądzą ludźmi.

Dlatego warto spędzić Walentynki z ukochaną osobą, z rodziną, z przyjaciółmi, z ludźmi, którzy są dla nas ważni. Warto celebrować ten dzień, bo taki dzień trafia się tylko jeden raz w roku, choć jak wiemy, każdy dzień powinniśmy wypełniać miłością, ale często zapominamy o tym. Ten dzień przypomina nam o wartościach, które na co dzień powinniśmy pielęgnować.

Proponujemy zacząć dzień od pysznego śniadania, do którego wypijemy herbatkę pełną Pasji – PASSION, obiad zjemy przy herbacie LOVE a kolacje przy świecach z herbatką DESIRE. 

Miłość, pasja, pożądanie…. oto trzy smaki, które możemy odnaleźć w herbatach TEEKANNE.

Na Walentynki firma TEEKANNE przygotowała dla was wyjątkową kolekcję herbat – Love Collection, która umili Wam ten dzień. Jest to wyjątkowo kuszący zestaw aromatyzowanych  herbatek owocowych, które dodadzą „aromatu” każdemu spotkaniu. Wspólnie delektowałyśmy się smakiem herbat i z przyjemnością skosztujemy je podczas walentynkowego wieczoru.

TEEKANNE LOVE Collection –  ekskluzywna kolekcja trzech wyjątkowo przepysznych herbatek owocowych, które pobudzają zmysły.

LOVE – o smaku granatu.  LOVE: Hibiskus, jabłko, liście słodkich jeżyn, aromat granatu (7%), aromat brzoskwiniowy, skoncentrowany sok z granatu (1%).

DESIRE o smaku czekolady i wiśni. DESIRE: Jabłko, hibiskus, aromat wiśniowy (6%), cynamon, aromat czekoladowy, naturalny aromat, lukrecja, ziarna kakaowca (1%), wiśnia (1%).

PASSION: Jabłko, hibiskus, aromat marakui (6%), korzeń cykorii, aromat brzoskwiniowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, naturalny aromat, owoc marakui (1%).

Herbaty pobudzają nasze zmysły i  są pyszne.

 

A jakie jest nasze wrażenie po wypiciu herbat? Oto kilka słów od Marzenki:

Miłość, to cudowne uczucie, największe uniesienie, typ relacji międzyludzkich i nie tylko.
Miłość jest największą inspiracją dla dzieł literackich czy malarstwa.
Miłość stanowi ważny aspekt w psychologii, filozofii i religii.

Pojęcie „miłość” jest trudne do jednoznacznej interpretacji. Posługiwali się nim zarówno filozofowie greccy, kościół jak i wiele innych. Miłość to nie tylko związek dusz i ciał, to nie tylko bliskość duchowa i fizyczna, ale przede wszystkim jest to najwspanialsza relacja, przywiązanie, oddanie człowieka do człowieka, oddanie człowiek do zwierzęcia, do przedmiotu, do pasji, do herbaty,  do TEEKANNE „LOVE”.  😆 
Bardzo często ostrzega się przede wszystkim młodych ludzi, aby nie mylili miłości z pożądaniem, by nie przewiązywali zbyt wielkiej uwagi do wyglądu, bo na tym nie uda zbudować się trwałego i udanego związku. Namawia się ich przede wszystkim, aby zwrócili uwagę na charakter i smak.

Pragniesz szczęścia i dozgonnego związku, doskonałego duetu, więc postaw na cudowną relację między tobą a TEEKANNE „LOVE” najwspanialszą z najwspanialszych herbat na świecie!

Gdy tylko poczujesz jej zapach, zapewniam poczujesz się jak w transie, będziesz myślał tylko o niej o tej jedynej niepowtarzalnej „LOVE”. Ten zapach cię opęta, będzie twoją największą namiętnością, a wyborny smak sprawi, że to ona TEEKANNE „LOVE” stanie się twoim największym pożądaniem. Będziesz ją pragnął każdego dnia ,ba… każdej chwili. To będzie doskonałe trio: miłość, pożądanie i namiętność. A trio to można wyrazić jednym słowem TEEKANNE „LOVE” – wspaniały, wyrafinowany i niepowtarzalny smak herbaty. To ona właśnie stanie się twoją największą miłością, największą namiętnością, najsilniejszym pożądaniem i nie ma się co temu opierać. Po prostu każdego dnia musisz zasmakować niecodziennego i niepowtarzalnego smaku herbaty TEEKANNE „LOVE” i rozkoszować się tym smakiem tyle ile się da! Zapewniam o trwałym, szczęśliwym związku  między tobą a TEEKANNE „LOVE”. Właśnie o takiej prawdziwej miłości rozpisywali się filozofowie greccy jak i wielu innych.
Spróbujcie, a zapewniam, od momentu skosztowania nawiąże się między wami silna więź, relacja, przywiązanie, a nareszcie miłość przeplatana wielką namiętnością i coraz to większym pożądaniem każdego dnia!

 

 

 Dlaczego miłość?

Bo prawdziwa miłość nie boi się nikogo.

Dlaczego pożądanie?

Co spra­wia, że właśnie ta ko­bieta i właśnie ten mężczyz­na chcą się do siebie zbliżyć? Co spra­wia, że budzi się w nich pożąda­nie? To ta­jem­ni­ca. Kiedy ich pożąda­nie jest jeszcze niczym nie ska­lane, przeżywają każdą se­kundę z na­maszcze­niem, w pełni świado­mi, wycze­kując naj­bar­dziej do­god­nej chwi­li, by przyjąć błogosławiony dar lo­su. Ci którzy zaz­na­li ta­kiego pożąda­nia „w sta­nie czys­tym”, nie przyśpie­szają pochop­nie biegu wy­padków. Wiedzą, że to, co nieunik­nione, na­dej­dzie, że to stać się mu­si, zaw­sze znaj­dzie sposób, by zais­tnieć. A kiedy ten mo­ment nad­chodzi, nie wa­hają się, nie tracą okaz­ji, nie poz­wa­lają um­knąć ani jed­nej cu­dow­nej chwi­li, pot­ra­fią usza­nować do­niosłość każdej se­kun­dy.

Paulo Coelho, Jedenaście minut.

Dlaczego pasja?

Pasja, pasja, trzeba mieć pasję! Bo przetrwa ten, kto stworzył swój świat.

Artur Domosławski – Kapuściński non-fiction

wpis przygotowały: Aneta, Marzena, gościnnie Beata

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0

Reader Comments

  1. piłam „love” i była przepyszna, tych dwóch pozostałych jeszcze nie spotkałam na swojej drodze, ale koniecznie muszę ich poszukać, bo jako niepoprawna fanka herbat przeróżnych muszę je mieć. 😉
    pozdrawiam serdecznie.

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial