Jak wyglądać i czuć się dobrze w tę wyjątkową noc ?

Jak wyglądać i czuć się dobrze w tę wyjątkową noc ?

Czy to wielki bal, impreza w klubie czy zwykła domówka, w sylwestrową noc każda z pań chce wyglądać wyjątkowo. Jak to zrobić? W co się ubrać? To pytanie, które większość kobiet zadaje wtedy, kiedy staje przed otwartą szafą i ma wybrać strój. Tymczasem okazuje się, że wystarczy dobrze przeszukać swoje szafy, wykonać kilka telefonów do koleżanek lub dokupić drobiazg i możemy już zabłysnąć w towarzystwie. Pokazać się tak, jak jeszcze nigdy nikt nas nie widział.

Według sieciówek i większości kolorowych magazynów najodpowiedniejszym strojem na sylwestrowa są cekinowe, pstrokate i mocno wydekoltowane suknie. Nie oszukujmy się jednak, większość z nas w tego typu ubraniach nie czuje się komfortowo i nie wygląda korzystnie. Wybierając kreacje na sylwestra nie powinnyśmy sugerować się więc tym, co leży na półce w zasięgu wzroku czy wygląda przepięknie na „wyphotoshopowanej” modelce.

Aby wyglądać dobrze w tym co nosisz, musisz czuć się w danym fasonie komfortowo. Unikaj więc rzeczy, których w innych okolicznościach na pewno byś na siebie nie włożyła. Jest to przydatna rada również ze względów czysto praktycznych – lepiej kupić coś co wykorzystamy w codziennych stylizacjach niż szmatkę, która szybko trafi na dno szafy. Nawet prosta sukienka ograna odpowiednimi dodatkami czy zestawiona w zaskakujący i kreatywny sposób z inną rzeczą może stworzyć niebanalną wyjściową stylizację – warto więc przed zakupami dokładnie przewertować zawartość naszej szafy.

Wybór ubrania zależy oczywiście od rangi imprezy w zależności od tego czy to jest bal sylwestrowy czy domówka czy też sylwester w plenerze.
Mogą być to stroje na luzie, przebrania lub eleganckie i wytworne kreacje. Co roku pojawiają się nowe trendy, jednak jak już wspomniałam wcześniej w modzie sylwestrowej zawsze królują cekiny i świecidełka. Jeżeli jednak nie chcemy błyszczących elementów, warto ożywić swój strój kolorowymi dodatkami.

Przy wyborze stroju sylwestrowego zwracajmy uwagę przede wszystkim na nasz komfort fizyczny i psychiczny. Powinniśmy w naszej kreacji czuć się przede wszystkim bez skrępowania, tak aby móc dobrze bawić się przez całą noc.
Bardzo ważna jest nie tylko kolorystyka dobrana do naszego typu urody, ale również odpowiedni fason do figury no i oczywiście atrakcyjne dodatki, które nawet najskromniejszym strojom dodadzą ciekawego charakteru.Bardzo pięknie na tego typu imprezach wyglądają mocne kolory jak: czerń, granat czerwień, srebrny i złoty.

Proponuję jeszcze dziś zaglądnąć do szafy i dobrze zastanowić się nad naszym strojem, po to, aby w tę noc czuć się komfortowo i doskonale.

 

złota sukienka – By o la la
bluzka we wzory – By o la la
granatowa sukienka – inwencja własna
czarne szpilki – Kazar
biżuteria – Medicine

fot. Dariusz Biczyński

Życzę Wszystkim wspaniałej zabawy sylwestrowej 🙂

Marzena

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0

Reader Comments

  1. Wydaje mi się, że właśnie taka prosta klasyka z dodatkami się bardziej sprawdzi, niż cekinowe kreacje, które mogą ocierać nam ręce prowadząc do podrażnień lub odpadającymi gdzieś kawałkami cekinów.
    Bardzo przydatne rady, nie namawiające do kolejnych jednorazowych zakupów. Świetne zdjęcia a zwłaszcza ten widok tyłu z opadającą sukienką! Przykuwa uwagę 🙂

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial