Tuberoza, zapach przenoszący w egzotykę

Tuberoza, zapach przenoszący w egzotykę

Trudno jest opisać zapach. Trafia on czasem niepostrzeżenie, a czasem zamierzenie przez nasz otwór nosowy i zachwyca nas lub podrażnia. Zawsze wywołuje jakieś emocje, często nieświadomie. Lubię, gdy w zapachu perfum czuję słodycz, nuty korzenne i ziołowe. Uwielbiam, gdy zapach przenosi mnie myślami w egzotyczną podróż. Lubię czuć zapachy inspirowane naturą. I właśnie taki jest perfum Sublime Nature Tuberose  firmy ORIFLAME. 

 

Tuberosa to bardzo ciekawy kwiat, który zachwyca  pięknym i silnym zapachem, który przypomina zarówno jaśmin, gardenię, konwalię i kwiaty cytrusów. Roztacza wokół siebie intensywną woń, a najmocniej pachnie wieczorem. Z tuberozy pozyskuje się olejek eteryczny, który jest cenionym surowcem używanym do produkcji perfum.

„Tuberoza to wspaniały, kwitnący nocą kwiat. O świcie, gdy z jej płatków opada lśniąca rosa, słodkie i zarazem świeże nuty aromatu tuberozy są najmocniejsze. Właśnie ten hipnotyzujący moment został uchwycony, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości etycznie zbieranych kwiatów tuberozy” – ORIFLAME

Gdy dostałam od koleżanki próbkę tego zapachu od razu wiedziałam, że skuszę się na flakonik.  Zapach jest bardzo trwały i intensywny. Kompozycja kwiatowa, nuty korzenne i ziołowe zachwyciły mnie. To idealne połączenie sprawia, że zapach hipnotyzuje i chce się go czuć i czuć. 

Aneta

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial