Piękno i młodość nie są zarezerwowane tylko dla wybranych!

Piękno i młodość nie są zarezerwowane tylko dla wybranych!

Dziś kilka słów o peelingu enzymatycznym 🙂 

Aby skóra wyglądała zdrowo i młodo potrzebuje ciągłej regeneracji i prawidłowego odżywienia. Gdy nie daje sobie sama rady, można jej oczywiście pomóc, a najlepszym sposobem jest peeling enzymatyczny.

Skóra podlega nieustannej odnowie. Prawidłowy cykl warstwy naskórka trwa 28 dni. Wraz z wiekiem i pod wpływem różnych czynników  takich jak zanieczyszczenie środowiska, spowolniony metabolizm, słońce, wiatr, mróz ten okres może się oczywiście wydłużać, co w efekcie powoduje, że skóra staje się szara, zmęczona, szybciej się starzeje i pojawiają się niedoskonałości. Dlatego aby wesprzeć naturalny proces regeneracji naskórka, warto skorzystać z peelingu.

Peeling enzymatyczny zapewnia młody i zdrowy wygląd skóry dzięki regularnemu usuwaniu z niej martwego naskórka. Dzięki stosowaniu peelingu zapewniamy skórze większą zdolność wchłaniania substancji aktywnych stosowanych w kosmetykach pielęgnacyjnych.. Po peelingu skóra jest oczyszczona , bardziej ukrwiona, odzyskuje zdrowy koloryt i jak już wcześniej wspomniałam łatwiej chłonie substancje odżywcze z kosmetyków i szybciej się regeneruje.

Ja dziś chciałabym Wam polecić jeden z lepszych moim zdaniem peeling enzymatyczny polskiej firmy Colway.

Produkty COLWAY są unikalne na skalę światową. W większości są pochodnymi sensacyjnych odkryć polskiej biochemii. Są to produkty kultowe o efektywności potwierdzonej przez setki tysięcy użytkowników.

Peeling enzymatyczny COLWAY wzbogacony jest kolagenem co nadaje skórze miękkości, rozjaśnia ją i przywraca równomierny koloryt. Wyciąg z czerwonej makroalgi Kappahycus alvarezi i bogata w minerały woda morska doskonale nawilżają. Specjalna kompozycja probiotyczna pomaga odbudować prawidłową równowagę ekosystemu skóry, dzięki czemu odzyskuje swoje naturalne mechanizmy obronne. Działanie enzymu keratolitycznego i drobinek ścierających łączy dwa efekty złuszczania – mechaniczny i enzymatyczny. Już po pierwszym użyciu skóra staje się gładka, rozjaśniona, nawilżona i lekko napięta. Przy tym peeling bardzo ładnie pachnie. Naprawdę zachęcam do sięgnięcia po ten produkt, uważam, że naprawdę warto.

Młodość i piękny wygląd nie muszą przemijać tak szybko, jeśli choć odrobinę pomożemy naszej skórze 🙂

Przecież piękno i młodość nie są zarezerwowane tylko dla wybranych!

 

 

 

MARZENA

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial