Czas na urlop…………

Czas na urlop…………

Urlop– słowo to pochodzi z niemieckiego Urlaub ( od erlauben – pozwolić, zezwolić).

To piękny czas dla każdego człowieka, wyczekiwany cały rok. Każdy z nas spędza go w odmienny sposób, jedni wyjeżdżają nad morze, drudzy w góry, a jeszcze inni spędzają go po prostu w domu w gronie najbliższych i przyjaciół. W zależności od preferencji i upodobań, każdy spędza ten czas tak  jak lubi i chce. Ale jedno jest pewne, to czas na relax, pozwalający na zwolnienie tempa życia, przekierowania swoich myśli na coś co sprawi nam przyjemność jak kąpiel w morzu, chodzenie po górach, jedzenie lodów itp. To czas nie tylko na zabawę, ale i refleksję nad swoim życiem. Wielu ludzi w tym czasie podejmuje ważne decyzje nierzadko życiowe takie jak zmiana pracy, miejsca zamieszkania, albo zmiana dotychczasowego trybu życia, zmiana swojego wyglądu i wiele innych spraw.

Ja od dziś jestem właśnie na urlopie i zamierzam wypocząć najlepiej jak się tylko da. Chcę naładować swoje akumulatory, aby po wakacjach wrócić do codzienności, ale pełna entuzjazmu i przede wszystkim ochoty do dalszego działania w pracy i poza nią.

Korzystając dziś z pięknego słońca i iście tropikalnej pogody spacerowałam po pięknym zielonogórskim Wagmostawie już w wakacyjnej stylizacji. Koniecznie wzięłam ze sobą kapelusz, aby osłonił moją głowę i włosy przed palącym słońcem, biała bawełniana i luźna bluzka miała odbijać promienie słoneczne, aby nie było mi tak aż gorąco, a krótkie jeansowe spodnie miały za zadanie odsłaniać moje nogi, abym mogła je nieco opalić.

 Jak ja lubię taki beztroski czas. Wszystko wówczas mnie cieszy i mam dużo czasu na refleksję nad sobą nad swoim życiem, a wszystko po to aby było tylko coraz lepiej.

Wszystkich urlopowiczów i nie tylko zachęcam do długich, letnich spacerów w taki sposób jak kto lubi, albo w gronie rodzinnym,  przyjaciół albo po prosu samemu, aby móc na chwilę zatrzymać się i zastanowić nad sobą , po prostu odpocząć.

Udanych wakacji! 🙂 

kapelusz – Medicine
jeansowe spodenki – Medicine
biała bluzka – Vicolo Northland
turkusowe buty – Kazar

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0

Reader Comments

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial