Zdrowo i stylowo

Zdrowo i stylowo

Zmieniamy nazwę bloga!!!!

Dlaczego?

Niektórzy z Was twierdzili, że nazwa A cup of Lifestyle jest dość trudna do zapamiętania, ba…. dla niektórych była nawet trudna do wymówienia. Ok. A zatem zmieniamy się, nie tylko dla Was ale i dla siebie. Gdyż z wpisu na wpis coraz „głębiej” wchodzimy w temat związany z ekologią i z dbaniem o zdrowie. Wspólnie z Agnieszką, która nie jest co prawda współautorką bloga, ale jest współautorką e-booków, które sprzedajemy na naszej stronie postanowiłyśmy, że przygotujemy dla Was przepisy z zakresu kuchni roślinnej.  Dwa e-booki są dostępna na naszej stronie:

https://zdrowoistylowo.pl/sklep/

Korespondują one tematycznie ze stroną, którą założyłyśmy na Facebooku: Twoja droga do zdrowia. Oczywiście stronę blogową na facebooku również zmienimy na: Zdrowo i stylowo.

W ramach kategorii: zdrowie będziemy pisać o ekologii, zdrowym odżywianiu i stylu życia, będą tam wpisy motywacyjne oraz wpisy związane ze sportem. Kategoria: smaki to oczywiście same zdrowe dania. Pozostaną z nami kategorie związane z kosmetykami i stylem życia, w tym z naszym stylem z zakresu mody. Będziemy pisać o książkach o których warto wspomnieć czy kosmetykach, które warto polecić. Wszystko to jednak będzie wpisywało się słowa: zdrowe, naturalne, ekologiczne, minimalne, czy praktyczne.

Bądźcie z nami

Aneta, Justyna, Marzena

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial