Królowa niczego

Królowa niczego

Macie ochotę na kontynuację bestsellerowych powieści Okrutny książę i Zły król? Oto ona. Królowa niczego. Zwieńczenie trylogii autorkii Holly Black, która wiedzie prym na  na listach bestsellerów New York Timesa. Ponad 10 milionów sprzedanych książek w 35 krajach. Ponad 20 tysięcy sprzedanych egzemplarzy serii w ciągu roku w Polsce. Magiczny i niebezpieczny świat elfów, pełen tajemnic, intryg i skrywanych namiętności.

Jesteście ciekawi? Zapraszamy na recenzję 16 – letniej Zuzanny:

„Królowa Niczego” powala z nóg. Holly Black miała tylko jedną szansę, aby dobrze zakończyć serię „Okrutny Książę” i wykorzystała ją najlepiej jak mogła. Po raz ostatni trafiamy do tego świata intryg, z którego tak ciężko się wydostać, bo pochłania on swoją niezwykłością.

Kraina Elfów to miejsce pełne okrucieństwa, niedomówień i tajemnic. Niebezpieczeństwa czyhają tam na śmiertelników na każdym kroku, jednak nie przeszkadza to Jude, która marzy o powrocie do domu. Królowa na wygnaniu tylko czeka na okazję, aby wrócić na Elfhame, kraju rządzonym przez przebiegłego króla Cardan.

Jude zajmuje swój wolny czas załatwiając sprawy elfów mieszkających w świecie ludzi. Pozwala jej to zarobić trochę pieniędzy, a do tego choć na chwilę poczuć się blisko magicznego świata. Jednak doskwiera jej nuda, a spędzanie popołudnia na kanapie przed telewizorem wydaje się niegodne królowej. Więc gdy w świecie śmiertelników pojawia się jej siostra bliźniaczka, błagając o pomoc, dziewczyna nie zastanawia się dwa razy. Powraca na elfowy dwór i trafia w sam środek przygotowań do wojny.

„Królowa Niczego” jest perfekcyjnym podsumowaniem trylogii. Historia wciąga i nie pozwala oderwać się od lektury. Ten baśniowy świat nie da o sobie zapomnieć. Szczerze mogę polecić całą trylogię każdemu, kto ma ochotę na odrobinę magii w swoim życiu.

Zuzanna

Holly Black

Wydawnictwo Jaguar

Seria:

Data wydania: 15 Styczeń 2020

Tytuł oryginału: The Queen of Nothing

Liczba stron: 360

Kategoria:

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0

Reader Comments

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial