e-book Twoja droga do zdrowia

e-book Twoja droga do zdrowia

Świeżutki …. właśnie pojawił się na stronie:

e-book Twoja droga do zdrowia

E-book z przepisami w zakresie kuchni roślinnej.

Zaświtał w głowie Anety, choć Justyna z Agnieszką również przymierzały się do niego. I w 3 stworzyły go!

Skąd inspiracje?

Inspiracji szukałyśmy na sobotnim targu, w wegańskiej restauracji (może lepiej knajpie??), w domu, w podróży, w porach roku, w przyrodzie. Stworzyłyśmy dla was 76 dań i wiele porad, które przydadzą się przy tworzeniu tych dań, a i w codziennym wyborze produktów roślinnych.

Zachęcamy do zakupu!

Podobno można jeść oczami. Proponujemy jednak wykorzystać ręce i smakować wszystkie pyszności z tymi, których kochasz, lubisz, szanujesz. Niech dobre wibracje wybrzmiewają w Twoim życiu. Zanim kupisz i  przeczytasz przepisy oraz porady chcemy, abyś wiedział(a), że naszym celem nie jest to, aby inni byli perfekcyjni. Ta droga jest jednym z kierunków do obrania, jedną z możliwości, która stała się dla nas całkiem ciekawa i dlatego życzymy sobie, aby była taka i dla Ciebie. Same nie jesteśmy idealne i jak każdy człowiek popełniamy błędy. Najważniejsze jest to, aby w każdym działaniu odnaleźć siebie oraz żyć w zgodzie z samym sobą. Istotnym jest to, aby Twoja droga doprowadziła Cię do Ciebie samego(ej).

W chwili obecnej dostępne formy płatności to przelew tradycyjny i PayPal. Pracujemy nad szybkimi przelewami i już niebawem będą dostępne. ??
Życzymy udanych dań i pamiętajcie: dzielcie się nimi z nami oznaczając swoje zdjęcia unikalnym hasztagiem: #twojadrogadozdrowia

Wśród osób, które zaprezentują najciekawsze zdjęcia dań z naszego e-booka rozlosujemy darmowe wejściówki na stacjonarne warsztaty kulinarne, które odbędą się w 2020 roku.

Aneta, Justyna, Agnieszka

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0

Reader Comments

  1. Będę musiała pomyśleć nad kupnem tego e-booka, na razie jednak muszę zobaczyć jak się mają moje fundusze. 🙂

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial