Long 4 Lashes Serum Przyspieszające Wzrost Rzęs – KOSMETYK WSZECH CZASÓW

Long 4 Lashes Serum Przyspieszające Wzrost Rzęs  – KOSMETYK WSZECH CZASÓW

Jak każda kobieta lubię piękne, naturalne, długie rzęsy. W związku z tym, że na ulicach widywałam dziewczyny z rzęsami gęstymi jak las, to postanowiłam, że i ja takie będę miała. Więc, któregoś dnia  uległam ich urokowi i zafundowałam sobie moje wymarzone rzęsy. Wyglądały pięknie, osiągnęłam pożądany przeze mnie efekt. Ale niestety nie trwało to długo  Na uzupełnianie nie chodziłam, bo wiecznie za czymś zaganiana nie miałam porostu czasu. Gdy już się ich pozbyłam, postanowiłam więcej nie zakładać. I to postanowienie było bardzo dobre,  ale niestety moje rzęsy były w nie najlepszej kondycji.

Poszłam po poradę do kosmetyczki, w nadziei, że coś pomoże. I jak najbardziej nie zawiodła, poleciła mi świetną wzmacniającą odżywkę do rzęs. Po dwóch tygodniach rzęsy były pięknie zregenerowane, a po m-cu odrosły zdrowe i mocne. Byłam bardzo zadowolona z tego preparatu, ale niestety był jeden mankament , a mianowicie jak już się pewnie domyślacie, to wysoka cena!  Zaczęłam więc szukać czegoś równie dobrego, ale zdecydowanie tańszego. I pewnego razu w aptece, pani farmaceutka poleciła mi  Long 4 Lashes – serum przyspieszające wzrost rzęs i to w bardzo rozsądnej cenie, która oscylowała w granicach 70 zł.  Kupiłam zatem i regularnie stosowałam. Efekt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Produkt w ogóle  jakościowo nie odstawał od tego drogiego. Efekty były dokładnie takie same. Byłam zaskoczona. Od tamtej pory szczerze polecam go wszystkim znajomym.  Tak jak wcześniej wspomniałam, można produkt ten kupić w aptece, ale też można nabyć go w Rossmannie i to często w cenie promocyjnej. Ostatnio kupiłam go za 58 zł. Także po co przepłacać skoro można kupić dobrze i tanio.

Stosując serum regularnie bardzo szybko zauważysz: wydłużenie, zagęszczenie, wzmocnienie i poprawę kondycji swoich rzęs  🙂 A przecież o to nam chodzi 🙂

Polecam, wypróbujcie, a gwarantuję, że będziecie mile zaskoczone efektem 🙂

Marzena

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0

Reader Comments

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial