4 ulubione zapachy w Oriflame

4 ulubione zapachy w Oriflame

Wcale nie tak łatwo wybrać ZAPACH. Nie widzimy go, a jednak nas określa. Lubię w zapachu słodycz, piżmo, drzewo sandałowe, nutkę orientu. Lubię, gdy jest ze mną długo. Choć flakoników z zapachami miałam sporo, to marzyłam wciąż o tym jednym, który w moich nastoletnich czasach był bardzo drogi i nie mogłam sobie wtedy na niego pozwolić. To był Jean Paul Gaultier Classique w charakterystycznym flakoniku o kształcie kobiety. W zasadzie, jak to w zwyczaju bywa, poczułam go na innej kobiecie i od razu zapytałam o nazwę. Pamiętam jak go w końcu zakupiłam w jednej z perfumerii w Mediolanie. Wtedy był ze mną bardzo długo. Dzisiaj na mojej półce jest sporo zapachów z różnych firm. I cały czas testuję, nie ograniczając się do jednego zapachu. Nastroje i okazje są różne, to i różne powinny być zapachy, którymi skrapiamy nasze ciało.

Elegancja nie jest możliwa bez  perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria. (Coco Chanel)

Dzisiaj ograniczę się do jednej firmy – Oriflame i przedstawię Wam moje ulubione zapachy, które całkiem nieźle sobie radzą pod względem trwałości.

Elegancja nie jest możliwa bez  perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria. (Coco Chanel)

 

 Woda perfumowana Possess

Podobno kompozycje Possess oparte są na historiach najpotężniejszych postaci świata mitów i legend. „Wyrażają moc oraz sztukę uwodzenia, inspirowane są doskonałymi składnikami, a ich odważne nuty zapachowe kreują niezapomniane wrażenia”.

Perfum Sublime Nature Tuberose

Kwiatowy bukiet z cennych kwiatów tuberozy  i bogatych nut drewna sandałowego.

Woda toaletowa My Little Garden

Rodzina zapachów: kwiatowo-owocowo-drzewny – cudowna.

Woda perfumowana So Fever Her

Zapach czarnej porzeczki, drzewa sandałowego, nuta kwiatu imbiru.

Perfumy to niewidoczny, niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju dodatek w sferze mody, który zapowiada przybycie kobiety i wciąż jeszcze pobrzmiewa, gdy ona już odeszła. (Coco Chanel)

Aneta

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0

Reader Comments

  1. Nie znam żadnego z zapachów, ale powoli zaczynam poznawać zapachy Ori, Woda perfumowana So Fever Her zachęciła mnie najbardziej do poznania:)

  2. Ja jeszcze moe trafiłam ma ładny zapach oriflame. Wszystkie lekko cukierkowe i szybko się ulatniają. Ale korci mnie żeby znów spróbować bo ceny maja super

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial