Naturalna Odnowa Komórkowa „BIOETIQ”

Naturalna Odnowa Komórkowa „BIOETIQ”

Na początek kilka słów o marce, ponieważ wydaje mi się, że warto wiedzieć czym firma kierowała się produkując swoje kosmetyki.

Marka BIOETIQ powstała z połączenia troski o bliskich, potrzeby naturalnej pielęgnacji skóry, pasji do natury i dbałości o zdrowie. Ich celem jest odkrywanie bogactwa świata natury i przekonanie nas, jakim jest ona bogactwem i ile dobrego może nam zaoferować. Dokładają wszelkich starań, aby ich produkty pozytywnie wpływały na nasze zdrowie, witalność i wewnętrzną harmonię, aby w naturalny sposób przywracały skórze równowagę. Dlatego też oferowane przez nich produkty spełniają wymogi dla produktów kosmetycznych i są wprowadzone do obrotu zgodnie z Ustawą o Kosmetykach z dnia 30 marca 2001 roku i rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223 oraz zostały zgłoszone do CPNP  (Cosmetic Products Notification Portal). Poprzez to posiadają wymagane prawem badania, które gwarantują ich pochodzenie, bezpieczeństwo stosowania i jakość.

Chciałabym wam dziś polecić wypróbowany przeze mnie krem na dzień BIOETIQ Naturalny. Jest to hipoalergiczny krem z komórkami macierzystymi, małocząsteczkowym kwasem hialuronowym oraz kompleksem 6 olejów roślinnych. Jest on polecanym kremem do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, również wrażliwej, skłonnej do alergii.

Składniki kremu w 98,6% są wyłącznie naturalne i są to:

roślinne komórki macierzyste, które stymulują odnowę naskórka oraz produkcję kolagenu i elastyny. Chronią DNA, redukują zmarszczki i przywracają jędrność skóry;

kwas hialuronowy, który naturalnie występuje w organizmie, jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. Utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia oraz odpowiada za gładkość i sprężystość skóry. Wzmacnia włókna kolagenu i elastyny oraz chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi;

kompleks 6 rodzajów olejów roślinnych dostarcza szerokiego składu kwasów tłuszczowych, poprzez co uzupełnia ich braki w płaszczu hydrolipidowym i cemencie międzypłytkowym naskórka. Sprawuje funkcje odżywcze, ochronne i nośne dla innych składników aktywnych.

Specjalnie dobrana receptura kremu Naturalna Odnowa Komórkowa wykorzystująca właściwości:

 • roślinnych komórek macierzystych,

 • kwasu hialuronowego,

 • olejów roślinnych: avocado, abisyński, arganowy, makadamia, monoi, ze słodkich migdałów,

 • witamin E i C,

została stworzona do stosowania na dzień dla wieku dojrzałego w celu opóźnienia procesów starzenia i zmian, jakie zachodzą w skórze już po 35 roku życia.

DZIAŁANIE kremu BIOETIQ

Aktywne roślinne składniki zawarte w kremie przenikają w głąb skóry powodując, że:

– naturalny proces odnowy komórek skóry zostaje przyspieszony,

– następuje wzrost nawilżenia i napięcia skóry,

– przywrócona zostaje jędrność i elastyczność naskórka,

– zmniejszona zostaje głębokość zmarszczek,

– skóra staje się naturalnie odmłodzona,

– skóra staje się aksamitnie gładka i matowa przez cały dzień.

Natomiast efektem stosowania kremu Naturalna Odnowa komórkowa – Dzień jest:

Odnowa

Zawarte w kremie roślinne komórki macierzyste bogate w białka, lipidy, węglowodany, sole mineralne przenikają w głąb skóry przyczyniając się do:

 • Odbudowy łańcuchów DNA i ścian komórkowych.

 • Wzrostu elastyczności epidermy.

 • Wzrostu naturalnej odporności.

 • Ochrony przed wolnymi rodnikami.

Nawilżenie

Zastosowany w kremie kwas hialuronowy przyczynia się do:

 • Utrzymania prawidłowego nawilżenia, elastyczności i napięcia skóry.

 • Wzmocnienia włókien kolagenu i elastyny oraz ochrony przed utrata wilgoci, co pozwala na uzyskanie długotrwałego efektu nawilżenia skóry.

Delikatność

 • Zawartość 98,6 % składników naturalnych w kremie w subtelny sposób wspomaga skórę w jej prawidłowym funkcjonowaniu nadając jej blasku, wigoru i delikatności.

 • Delikatna formuła kremu sprawia, że skóra jest aksamitnie gładka i matowa przez cały dzień.

Mam bardzo wrażliwą skórę, skłonną do podrażnień i zazwyczaj dużo nowości mi nie odpowiada. Pierwszy raz kupiłam ten krem bez żadnego przekonania, ponieważ pani ekspedientka w zaprzyjaźnionej zielarni bardzo mi go polecała. Dziś poszłam kupić drugie opakowanie. Ten krem jest naprawdę świetny, może i Wam spodobają się efekty po jego zastosowaniu.

Polecam jego zakup 🙂 Marzena.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0

Reader Comments

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial